Motoryzacja

Nawigacja Blaupunkt TravelPilot 300

Wielu z nas słyszało już prawie wszystko o korzyściach płynących z posiadania urządzeń takich jak nawigacje GPS. Wiele firmy produkuje te urządzenia i praktycznie nie są one zbyt zróżnicowane. Wyjątkiem jest firma Blaupunkt.

Nawigacja BLAUPUNKT Travel Pilot 300

Blaupunkt jest pierwszą firmą, która wypuściła na rynek radioodtwarzacz samochodowy. Jako, że ma ona największe doświadczenie z branży motoryzacyjnej, przed zakupem nawigacji GPS warto jest sprawdzić ofertę właśnie tej firmy. Przeglądając katalog produktów na pewno naszą uwagę zwróci urządzenie Blaupunkt TravelPilot 300. Pierwsze co rzuca się w oczy to duży, czytelny ekran o przekątnej 4,3 cala wyświetlający obraz w formacie 16:9. Wbrew pozorom to jeden z najlepszych parametrów wśród produktów w tym samym przedziale cenowym, który zapewni doskonały obraz i ostrość prezentowanego obrazu. Blaupunkt TravelPilot 300 wyposażono w specjalnie zainstalowany teleatlas. Posiada on w swojej pamięci szczegółową sieć dróg takich państw jak Grecja, Chorwacja, Estonia, Łotwa, Litwa, Słowacja, Słowenia, Czechy, Turcja, Węgry i oczywiście Polska. Dlatego też Blaupunkt TravelPilot 300 to nawigacje GPS idealnie nadające się do zaplanowania przebiegu trasy w najdalsze zakątki Europy.

Podsumowując, nawigacje GPS produkowane przez Blaupunkt mają opinię jednych z najlepszych na świecie. Użytkownicy cenią je za ogromną funkcjonalność i wielu z nich nie wyobraża sobie, aby mogło korzystać z urządzenia innej firmy niż ta.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *